Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kur të vegjlit imitojnë “emoticons”, shikoni çfarë del…

April 22
19:37 2016

Fëmijët janë të mrekullueshëm, sidomos në momentet e para të jetës. Ndërkohë që ditët kalojnë, shqisat e tyre përforcohen, qajnë, qeshin, mërziten e bashkë me ta edhe juve. Por a e dinit se fëmijët kanë aftësi marramendëse për të imituar tastierën? Ndoshta nuk i imagjinoni kështu kur jeni duke shkruar bisedat tuaja, por në fakt fëmija juaj mund t’jua shfaqë më së miri domethënien e “emoticon”-eve. Shfletoni galerinë dhe ndiqni videon bashkangjitur për  të parë se si fëmijët e vegjël reagojnë në situata të ndryshme me anë të fytyrave  engjëllore, që ngjajnë me “emoticons” e tastierës suaj të telefonit.

Komento
Shperndaje