Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kur njerëz të zakonshëm kapen në pozicione nga më të çuditshmet në publik

May 05
12:46 2016

...

...
Picture 1 of 14

 

“Jeta duhet shijuar si të jetë dita e fundit në këtë botë”. Disa njerëz e kanë marrë shumë seriozisht këtë fjali. Duke mos marrë parasysh vendin në të cilin ndodhen, ata  kanë bërë gjeste nga më të çuditshmet dhe të palejueshme në ambiente publike. Jemi duke folur për njerëz të zakonshëm, që  kanë tërhequr vëmendjen me veprime qesharake dhe të çuditshme , të cilët edhe nën presionin e qindra syve përreth nuk janë ndalur. Shfletoni galerinë dhe njihuni me njerëz të zakonshëm të cilët nuk kanë turp të realizojnë dëshirat nga më të çmendurat dhe pakontrolluarat në publik.

Komento