Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kur flirtimi online dështon në mënyrën më qesharake…

June 23
18:09 2016

 

Një nga mundësitë që ka ofruar interneti janë edhe takimet online.

Sot, madje në këtë moment, mijëra persona po bëjnë njohje të reja nëpërmjet rrjeteve sociale si Facebook, Twitter, Instagram, SnapChat apo edhe Viber e Whatsapp.

Ndonjëherë gjërat shkojnë mirë, por ndonjëherë jo. Sepse të rastis të flasësh me dikë që nuk e ka idenë e flirtimit dhe përgjigjet e tij apo saj janë komike.

Në galerinë e mësipërme do t’ju tregojmë disa nga këto raste:

Etiketimet
Shperndaje