Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kur fëmijët bëjnë që plani juaj për një foto perfekte të dështojë

August 05
12:19 2016

Interneti është i mbushur me foto të bukura të fëmijëve dhe shpesh prindërit organizojnë sete fotografike të vogëlushëve në periudha të ndryshme të jetës së tyre. Megjithatë, jo gjithçka shkon ashtu si ata e kanë menduar pasi fëmijët në formë proteste ndodh të mos bien dakord me qëllimet e prindërve. Në parim çdo prind dëshiron që fotografitë e vogëlushëve të tyre të jenë perfekte, por ja ku janë disa shembuj ku fëmijët kanë bërë që planet të dështojnë./Blitz.al/

Shperndaje