Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kur duhet të martoheni sipas shenjës suaj të horoskopit

May 13
19:01 2016

Dashi

Dashi
Picture 1 of 12

Vajzat e kësaj shenje janë impulsive dhe i dashurojnë aventurat. Martesa e tyre nuk ka plan. Nga të gjitha ditët e kalendarit ato do të zgjidhnin një të zakonshme për t'u arratisur me partnerin e tyre në kërkim të aventurës. Ato thjesht mund të zgjohen në mëngjes dhe të thonë se kjo është dita speciale për një dasmë.

Ju dhe partneri jeni duke bërë hapa të rëndësishëm drejt martesës. Por a e dini se kur duhet të martoheni sipas shenjës suaj të horoskopit?

Nëse kërkoni shpesh udhëzime te parashikimi i yjeve, patjetër që martesa duhet të jetë një nga rastet që duhet të dini se çfarë universi mendon dhe sugjeron rreth planeve tuaja.

Ja se çfarë thonë yjet, sipas shenjës tuaj të zodiakut se kur duhet të martoheni.

Komento
Shperndaje