Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kujdes! Këto janë shenjat që tregojnë se partneri juaj mendon ende për ish-in

August 17
11:18 2016

Kur nis një marrëdhënie të re, sigurisht që ndodh të keni “flutura në stomak” dhe një ndjesi shumë të mirë për atë çka pritet të vijë. Kjo është faza e parë e lidhjes, por kur vini re disa shenja të çuditshme që ju sjellin ndërmend ish-in e partnerit tuaj, gjërat fillojnë dhe komplikohen disi.

Problemi qëndron në faktin se ndonjëherë është e vështirë të kuptojmë nëse partneri ynë ndjen ende për një lidhje të shkuar apo thjesht përmendja e një ish-i është diçka normale që u ndodh të gjithëve.

Nëpërmjet galerisë ndiqni cilat janë disa prej shenjave që tregojnë se partneri juaj ndjen akoma për ish-in dhe nëse zbuloni se këto shenja ekzistojnë në marrëdhënien tuaj, është mirë të diskutoni me njëri-tjetrin seriozisht. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje