Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Krimb në Coca Cola, 12 vjeçarja shtrohet në spital

Krimb në Coca Cola, 12 vjeçarja shtrohet në spital
January 17
16:52 2018

Një vajzë 12 vjeçare në Puglia të Italisë teksa ka pirë një Coca Cola ka gjetur në gojë një krimb. Andria u shtrua në spital menjëherë pas kësaj ngjarje të neveritshme.

Sipas mjekut të spitalit Stefano Porziotta vajza është në gjendje të mirë shëndetësore, janë bërë analiza të mëtejshme dhe 12 vjeçarja nuk ka patur të vjella, diarre apo simptoma të tjera alarmuese.

Ajo ka qëndruar për siguri disa orë në spital dhe më pas vogëlushja i është kthyer normalitetit.

Ndërkohë që policia dhe kontrolluesit e higjenës kanë bërë kontrollin në lokalet e Puglias dhe kanë konfiskuar Coca Cola-t për të gjetur se si krimbi ka mundur të futet në kançen e Coca Colës./Blitz.al/

Komento
Shperndaje