Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Kim Kardashian viktimë” dhe “burka seksi” – kostumet më të kërkuara për Halloween

“Kim Kardashian viktimë” dhe “burka seksi” – kostumet më të kërkuara për Halloween
October 12
20:34 2016

Halloween po afron dhe zakonisht në këtë periudhë njerëzit blejnë veshjet më të çuditshme.  Një ndër veshjet më të kërkuara dhe më të shitura të këtij sezoni janë kostumi “Kim Kardashian viktimë” dhe “burka seksi”.

Për shumë veshje ka pasur polemika të ndryshme, pasi kanë qenë ofenduese. Ndër veshjet më të çuditshme janë:/Blitz.al/

Kim Kardashian viktimë (viktima e grabitjes parisiane)

111

Burka seksi

444

Gjyshja me gjoksin e varur

333

Kostumi seksi për mbrojtjen nga Ebola

222

Shperndaje