Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këto modele të rrobave të banjës do të pushtojnë plazhet këtë verë

June 03
12:40 2016

1

1
Picture 1 of 3

Bikini me bel të gjatë : Vitin e kaluar ato kanë qenë shumë në modë. Një kostum banje mjaft komod dhe elegant për vajzat me bel të hollë. Shihni në foto disa modele, të cilat mund t'i bëni pjesë të gardërobës suaj këtë verë.

 

Tashmë është koha e planeve për plazh, pasi sezoni veror ka nisur tashmë. Shumica e grave kanë tendencë të veshin për disa vite radhazi të njëjtat rroba banje që e dinë se u përshtaten, pavarësisht faktit se do të dëshironin të provonin diçka të re. Megjithëse shpesh mungon guximi për të provuar tendencat e çdo sezoni, pse mos të ndryshoni këtë verë, provoni një nga propozimet e modës për këtë sezon.

Komento
Shperndaje