Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këto janë 9 shenjat që nënkuptojnë se ai/ajo ju pëlqen më shumë nga sa mendoni

July 19
12:33 2016

 

Pëlqimet janë të ndërlikuara. Nuk ka shumë rëndësi se në çfarë moshe jeni apo se sa eksperienca keni kaluar, çdo pëlqim është i ndryshëm nga tjetri dhe na bën të pyesim veten: “A më pëlqen ai/ajo apo jo?”; “A do të funksionojë kjo lidhje?”; “A do të mund të jemi çift?”. Këto pyetje që na rrotullohen në kokë sa herë njohim njerëz që na pëlqejnë nuk mund të marrin përgjigje sa hap e mbyll sytë, mirëpo ajo çka mund t’ju themi është se mund të dalloni nëse dikush ju pëlqen vërtet shumë nëpërmjet disa gjesteve që ata bëjnë kundrejt jush.

Por një e vërtetë tjetër është se është mjaft e rëndësishme që ju të kuptoni se personi që ju pëlqeni është i interesuar karshi jush pasi në këto momente gjërat nisin e bëhen më të lehta dhe duket se situatat e komplikuara zgjidhen një e nga një. Nëse personi që pëlqeni është paksa i turpshëm për t’ju treguar se ju pëlqen, atëherë mund ta kuptoni nëpërmjet këtyre shenjave që ata ju tregojnë mbase pa dashur…

Ndiqni galerinë dhe “zgjidhni” nga zinxhirët situatën tuaj dashurore!

Shperndaje