Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këto gjëra për depilimin duhet t’i dini patjetër…

August 26
12:50 2016

Depilimi është diçka shumë  e besdisshme.  Duhet të depiloheni dhe të bëni atë që mendoni se ju bën mirë për lëkurën. Miqtë mund të thonë përshembull për dyllin që është shumë i mirë, por jo të gjithë e kanë lëkurën e njëjtë. Në qoftë se ju depiloheni për herë të parë duhet të flisni më parë me dermatologun.  Gjithësesi çdo kush duhet të dijë disa gjëra kryesore për depilimin. Shfletoni galerinë për të mësuar më shumë./Blitz.al/

Komento
Shperndaje