Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këto 3 aspekte të karakterit tuaj ju bëjnë që të mos jeni të pëlqyeshme për meshkujt

Këto 3 aspekte të karakterit tuaj ju bëjnë që të mos jeni të pëlqyeshme për meshkujt
November 11
16:52 2016

Sigurisht që nuk ekzistojnë ligje në lidhje me pëlqyeshmërinë, por sidoqoftë ka disa indikatorë që mund të tregojnë nëse ia arrini të fitoni zemra apo jo. Në fakt, sidomos vajzat, përdorin disa taktika të veçanta, që mes tyre i quajnë “shqisa të gjashta” për të bërë për vete meshkujt. Por për të gjitha ju që nuk ia keni shumë idenë këtyre taktikave, nuk ka problem, mjafton të jeni vetvetja dhe të keni kujdes të mos bëni gabime në fillim të njohjes. Ne po ju tregojmë 3 aspekte të cilat nuk duhet  t’i keni në mënyrë që të bëheni atraktive për meshkujt.

  1. Ju nuk keni sens humori (sensi i humorit është shumë i rëndësishëm nëse ju doni të jeni simpatikë për personin tjetër; nëse e bëni të qeshni e keni fituar zemrën e tij).
  2. Pagjumësia (pagjumësia luan shumë rol në gjendjen tuaj shpirtërore, nëse ju jeni pa gjumë atëherë me shumë mundësi do të keni probleme me humorin tuaj dhe personi tjetër do të mendojë se natyra juaj e vërtetë është e mërzitshme).
  3. Ju jeni përtace (nëse ka diçka që i acaron më shumë meshkujt është nëse femra që ata pëlqejnë është përtace, sepse në mendjen e tyre, një femër përtace është njëlloj me një parazit që të rri në kurriz).

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje