Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Keni vendosur të martoheni? Ja si do të jetë viti i parë i jetesës me të

April 23
13:35 2016

Pas ditës së dasmës apo ditës kur dy partnerët vendosin të mbyllin procesin e celebrimit, pas netëve të tëra pa gjumë për shijen e tortës së dasmës dhe dilemës mes shkrimit “Times New Roman” apo “Calibri” në ftesat e mbrëmjes, nis edhe rrugëtimi i një çifti të ri si: Zoti dhe Zonja (dhe një mbiemër). Ja cilat janë disa gjëra të paevitueshme, por të këndshme që ndodhin duke nisur që nga dita e dytë e martesës.

Etiketimet
Shperndaje