Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këngët e Rihanna-s, ninulla për fëmijë

Këngët e Rihanna-s, ninulla për fëmijë
March 25
14:41 2016

Këngët e Rihanna-s si ninulla për fëmijë.

Është gati e pabesueshme se sa mirë këngët e Rihanna-s  mund të përkthehen në ninulla për fëmijë. Jo, seriozisht, hidhuni një sy. Që nga momenti fillestar e deri në fund do të pyesni veten se si nuk e keni tentuar dhe më parë të vendosni në gjumë të voglin tuaj me këngët e Rihanna-s. Ndoshta keni dëgjuar për Rockabye Baby. Është grupi  që fshihet pas këtyre  albumeve për fëmijë  të këngëve pop/rock. Ata kanë mbuluar shumë albume të artistëve të tjerë në të njëjtin stil më parë. Midis tyre janë Fall Out Boy, Beatles-at, Blink 182, Fleetwood Mac dhe David Bowie.

Nuk duhet të shqetësoheni për tekstet. Ato do të jenë vetëm kovera instrumentale. Mendoni “Don’t stop the music”,  magjike! Ndërkohë shihni një shembull:

Komento
Etiketimet
Shperndaje