Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Jeni fëmijë i viteve ’90? Patjetër që i keni vënë të paktën një herë këto gjëra në kokë!

April 27
15:23 2016

I mbani mend ato kapëset e çuditshme të flokëve që kënaqeshit aq shumë kur i merrnit për dhuratë? Dëshironit t’u ngjanit princeshave të filmave vizatimorë, apo jo? Jeni në vendin e duhur vajza që keni lindur në vitet ’90! Fotot që do të ndiqni në galeri do t’ju bëjnë për të qeshur sepse me shumë mundësi i keni harruar që ekzistojnë, por mund t’i gjeni lehtësisht në arkivin tuaj të fotografive të fëmijërisë.

Shperndaje