Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja si të ktheni një ballkon të vogël në këndin e preferuar të shtëpisë

Ja si të ktheni një ballkon të vogël në këndin e preferuar të shtëpisë
May 09
15:58 2016

Disa prej dizajnerave më në zë të momentit kanë vendosur të thyejnë mendimin e zakonshëm se një ballkon i vogël është i pavlefshëm. Ata mendojnë se ky i fundit është hapësira më e mirë në shtëpi. Është pikërisht ballkoni, vendi ku ju krijoni kontaktin me botën e jashtme, ajrin e pastër dhe largoni çdo stres që mund të sjellë ndonjë punë shtëpie. Ka mundësi të pafundme se si mund të arredoni ballkonin tuaj në mënyrë që ai të kthehet në hapësirën tuaj të preferuar. Mos u ankoni nëse hapësira e ballkonit të shtëpisë tuaj është e vogël, thjesht jini kreativ. Ne jemi duke ju ndihmuar me disa ide që do t’i ndiqni në galeri…

Komento
Etiketimet
Shperndaje