Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja si tallet ky grafik dizajner me trendet më të çmendura të bukurisë

April 05
16:24 2016

Pasi hodhi disa foto në Twitter, grafik-dizajneri James Fridman filloi të marrë shumë kërkesa  nga njerëzit për t’i  transformuar ata me fotoshop. Edhe pse ka bërë disa figura shumë qesharake të njerëzve të ndryshëm ai thotë se nuk ka arritur akoma standardet për të transformuar një person dhe për ta kthyer në një nga Kardashianët. James nuk ndryshon thelbin apo personin që është, vetëm se shton disa detaje që këtyre njerëzve u ndryshojnë pamjen normale në një pamje qesharake. Kërkesat shtohen çdo ditë e më shumë për dizajnerin, madje atij i janë drejtuar pyetje të tipit: “A mund të më bësh shtatlartë? Nëse jo, a mund të më bësh të zgjuar?” Këto pyetje janë pjesa më e lezetshme e punës të tij.

Komento
Etiketimet
Shperndaje