Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja si duhet ta përdorni Instagram-in për të përmirësuar marketingun tuaj

April 26
18:58 2016

Filtroni imazhet tuaja.

Filtroni imazhet tuaja.
Picture 1 of 5

Hapi i parë që duhet të bëni në paraqitjen e imazhit të kompanisë apo biznesit tuaj është të fiksoni mirë filtrat e fotos. Duhet të rregulloni ngjyrat nëpërmjet efekteve për të pasur një imazh të qartë.

doni që të përmirësoni marketingun tuaj në Instagram? Ju duhet të përdorni mjetet e duhura për të arritur imazhin më të mirë dhe të dëshiruar. Për marketingun tuaj përdorni këto 6 mënyra të Instagram-it, që do t’ju bëjnë të keni një imazh profesional dhe gjithashtu do t’ju japin  mundësinë të fitoni edhe të ardhura.

Komento
Etiketimet
Shperndaje