Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja si do të dukeshin princeshat e “Disney”-t nëse do të ishin nëna

May 24
14:01 2016

Princeshat e “Disney”-t i keni parë në forma të ndryshme: me flokë, pa flokë, të kuruara, të pakuruara, por nuk i keni parë asnjëherë në rolin e nënave.

Isaiah Stehphens është autori i këtyre momenteve, ku në krijimin e tij të radhës ka vendosur t’i zhvendosë princeshat nga vajzat e salloneve mondane në nëna që ushqejnë me gji fëmijët dhe kalojnë çaste të lodhshme, njësoj si gjithë nënat e botës.

Nëse ndonjëherë keni ëndërruar se çfarë do të thotë “dhe ata jetuan të lumtur përgjithmonë”, ja tek e keni një variant lumturie!

Shperndaje