Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja se me çfarë do të përballeni kur të largoheni nga shtëpia

May 03
18:53 2016

1

1
Picture 1 of 9

Të mungon familja më shumë se sa e kishe menduar. Babai yt është gërnjar, nëna vetëm të flet, vëllai të ngacmon. Të acaronin mbledhjet familjare të së dielës dhe ktheheshin në makth, por kjo gjë ndryshon kur largohesh nga familja. Të merr malli për familjen, madje edhe për ato të dielat që i urreje.

Shumë u duhet të largohen nga shtëpia kur të shkojnë në universitet. Kjo është një pjesë  e vështirë, por edhe e bukur. Shumë adoleshentë përballen me disa gjëra që nuk i dinin kur jetonin me prindërit. Shfletoni galerinë për të parë disa prej gjërave më të vështira me të cilat do të përballeni kur të largoheni nga shtëpia.

Komento
Etiketimet
Shperndaje