Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja gjërat që askush nuk jua thotë për shtatzëninë e dytë

May 26
18:12 2016

Jeni duke planifikuar për të pasur një fëmijë të dytë dhe të gjithë janë duke ju këshilluar për gjithçka? Në fakt, mëmësia është një dhuratë e madhe, ndaj çdo eksperiencë shtatzënie është unike dhe sigurisht shijohet pa masë. Por jo gjithçka shkon mrekullisht, sidomos kur jeni duke planifikuar një shtatzëni tjetër ndërkohë që fëmija i parë është ende i/e vogël në moshë. Më poshtë ndiqni disa prej gjërave që të gjitha nënat i kalojnë gjatë shtatzënisë së dytë, por rrallë tregohen apo thuhen haptazi.

Komento
Shperndaje