Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja cilët janë djemtë e bukur që na gozhduan para ekranit

April 04
15:10 2016

Djemtë e bukur vijnë e shkojnë. Por disa prej tyre kanë ardhur dhe nuk kanë shkuar më. Ndër vite, disa prej këtyre meshkujve kanë qenë në klasifikimet e para. Këta meshkuj që kanë arritur majat janë të famshëm. Që herën e parë që kanë dalë në ekran para shumë vitesh kanë fituar zemrat e publikut, mbi të gjitha të  femrave. Çdo femër ka aktorin apo këngëtarin e preferuar, në galeri do të gjeni 30 të famshmit më të pëlqyer dhe të përzgjedhur në shumë klasifikime.

Komento
Etiketimet
Shperndaje