Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja çfarë mund të të ndodhë nëse je shumë i gjatë

June 30
10:30 2016

 

Një arsye për të mos larë kokën.

Picture 1 of 14

Disa njerëz ankohen se janë shumë të shkurtër, disa të tjerë mendojnë se janë më të gjatë se sa duhet. Shumë njerëz e shohin gjatësinë si një problem. Por njerëzit e gjatë kanë edhe disa përfitime: mund të arrijnë çdo gjë, mund të luajnë shumë mirë basketboll… Shfletoni galerinë për të parë disa situata argëtuese që u ndodhin vetëm njerëzve shumë të gjatë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje