Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja 20 prej gabimeve që bëni gjatë pastrimit të shtëpisë

April 04
15:09 2016

...

...
Picture 1 of 20

Në qoftë se vini shumë enë në lavastovilje atëherë enët tuaja nuk do të lahen mirë. Ato do të kenë mbetje ushqimore ose ilaç enësh.

Ndonjëherë e teprojmë me pastrimin e shtëpisë, sepse duke u munduar për të  pastruar çdo gjë në mënyrë perfekte, gabojmë. Bëjmë veprime apo mënyra të cilat na dëmtojnë në vend që të na ndihmojnë. Shfletoni galerinë për të parë disa prej gabimeve që edhe ju mund t’i bëni në shtëpitë tuaja.

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje