Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Idhulli që keni tregon karakterin tuaj. Zbulojeni se si…

May 03
21:18 2016

Në vitet ’90, feminizmi nuk kishte të njëjtin koncept si në ditët e sotme. Disa ikona të cilat karakterizoheshin nga seksualiteti i tyre në atë kohë u quajtën “vajzat energjike”. Ato bënë mjaft bujë dhe stili i tyre preferohej nga të rinjtë. Në qoftë se një nga këto vajza ka qenë e preferuara juaj, shikoni se çfarë thuhet për ju duke u bazuar tek ato.

Etiketimet
Shperndaje