Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Grim për fytyrën, grim edhe për dhëmbët! Trendi i 2018-ës është t’i kesh dhëmbët si ylber

Grim për fytyrën, grim edhe për dhëmbët! Trendi i 2018-ës është t’i kesh dhëmbët si ylber
November 01
18:52 2018

 

Ndoshta mendoni se keni dëgjuar gjëra më të çuditshme por prisni sa të zbuloni trendin më të ri; dhëmbët si ylber.

Është pikërisht ashtu siç e lexuat.

Nocioni i të bukurës këtë vit i  ka kaluar limitet.

Kompania “Chrom” është duke shitur një lloj produkti që ngjyros dhëmbët tuaj në ngjyra nga më të ndryshmet. Njerëzit janë duke i kombinuar dhëmbët me ngjyrat e flokëve, me grimin, ngjyrën e thonjve, me veshjet. Kutia me ngjyruesin kushton 15 paund dhe është e disponueshme në locion të verdhë, të kuq, bronz, ylber apo rozë. E keni menduar ndonjëherë veten kështu?/Blitz.al/

 

 

View this post on Instagram

 

Flash your pearly pinks with CHROM tooth polish in Candy Floss. Link in bio.

A post shared by CHRŌM (@chromtoothpolish) on

 

View this post on Instagram

 

This week has us seeing #stars

A post shared by CHRŌM (@chromtoothpolish) on

 

View this post on Instagram

 

Getting ready for @themakeupshow #chromtoothpolish is SO easy to apply!

A post shared by CHRŌM (@chromtoothpolish) on

Share