Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gjërat që nuk i kuptoni derisa bëheni prindër të një vogëlushi

July 26
15:30 2016

Kur dy njerëz janë në pritje të një fëmije, ata lexojnë libra të tërë se si duhet të sillen dhe të veprojnë me fëmijën e tyre që nga momenti që lind e deri sa rritet.  Megjithatë, në momentin që këta dy “naivë”  mirëpresin një të mitur në familje, papritmas e kuptojnë se  nuk janë ata, por i sapolinduri i tyre që do t’u mësojë gjëra të reja. Shfletoni galerinë dhe shihni disa nga situatat me të cilat do të përballeni nëse jeni duke pritur fëmijë./Blitz.al/

Shperndaje