Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gënjeshtrat që vajzat u thonë partnerëve

Gënjeshtrat që vajzat u thonë partnerëve
November 24
13:02 2016

Meshkujt besojnë te femra që kanë në krah. Kjo është diçka e mirë, por edhe e keqe njëkohësisht.

Meshkujt dhe femrat gënjejnë, por zakonisht femrat përdorin të njëjtat gënjeshtra. Janë disa lloje gënjeshtrash që të nxjerrin gjithmonë nga situata dhe ato janë pikërisht të duhurat. Megjithatë, këto gënjeshtra nuk janë të dëmshme, por gjithsesi mund t’ju demoralizojnë.

Më poshtë do të gjeni disa prej gënjeshtrave më të përdorura nga vajzat kundrejt partnerëve të tyre.

  • Unë nuk e kisha provuar këtë me ish-të dashurin.
  • Seksi ishte i mrekullueshëm.
  • Jam gati për 5 minuta.
  • Kjo çanta ishte me ulje.
  • Unë kam fjetur vetëm me 2 meshkuj.
  • Dhurata që më bëre më pëlqeu shumë.
  • Ne jemi vetëm shokë, ai nuk ka asnjë synim ndaj meje.
  • Më pëlqen shumë të dal me miqtë e tu.
  • Ke organin  gjenital me përmasat më të mëdha që kam parë ndonjëherë./Blitz.al/
Shperndaje