Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gabimi i markës së njohur: Prodhon të brendshmet më të shëmtuara dhe të sikletshme që mund të keni parë

Gabimi i markës së njohur: Prodhon të brendshmet më të shëmtuara dhe të sikletshme që mund të keni parë
March 10
22:58 2018

Shumëkush besojmë e di se sa e rëndësishme është që të veshësh të brendshmet e duhura me të cilat ndihesh sa më komod. Epo ja që ASOS nuk i ka menduar mirë gjërat kur ka prodhuar këtë koleksion të të brendshmeve për gra. Sipas Metro.co ky kostum që shihni në foton në vijim është konsideruar një torturë e vërtetë.

Të brendshmet janë projektuar për të qenë asimetrike por ky dizajn thuhet se është thjesht i tmerrshëm dhe aspak i rehatshëm për këdo që i vesh. “Çdo gjë rreth këtij dizajni është gabim”,- shkruhet në artikullin e publikuar nga portal i njohur duke saktësuar se këtë herë ASOS thjesht nuk ka goditur në shenjë./Blitz.al/

Komento
Shperndaje