Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gabimet më të mëdha që bëjmë kur propozojmë për fejesë

Gabimet më të mëdha që bëjmë kur propozojmë për fejesë
June 14
17:59 2017

Propozimi për martesë është me të vërtetë një nga momentet më emocionuese që mund të përjetojmë. Ama, këto emocione bëjnë që probabiliteti i gabimeve që mund të bëjmë është shumë i madh.

Por cilat janë gabimet?

 

  1. Momenti është i gjithi surprizë – të jemi të sinqertë, askush nuk pëlqen të surprizohet në këtë mënyrë!

 

  1. Blerja e unazës së gabuar – Upssss…

 

  1. Të propozosh pak javë pasi keni filluar të dilni.

 

  1. Të harrosh unazën në shtëpi.

 

  1. Të fshehësh unazën në pije apo ushqim.

 

  1. Të propozosh në një ambient me shumë, shumë njerëz.

 

  1. Të shkosh më pak i veshur se ç’duhet.

 

  1. Të postosh pafund në Instagram e SnapChat. /Blitz.al/
Shperndaje