Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fustani i bardhë i nusërisë, një nga arsyet më emocionuese pse meshkujt përloten

August 05
17:46 2016

Një nga momentet më emocionuese në jetë për meshkujt është kur shohin bashkëshorten e tyre të ardhshme të veshur me fustan të bardhë.  Janë të shumtë ata meshkuj që kanë guximin ta pranojnë se asgjë në botë nuk mund t’i bëjë të derdhin lot, megjithatë përballë një emocioni të tillë të gjithë dorëzohen. Shfletoni galerinë dhe shihni disa nga reagimet që këta meshkuj kanë bërë në altar në momentin kur e dashura e tyre është shfaqur e veshur me fustanin e bardhë. /Blitz.al/

Shperndaje