Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fundi që bëri të gjithë të imagjinonin një shpërthim menstrual

Fundi që bëri të gjithë të imagjinonin një shpërthim menstrual
April 07
14:04 2016

fundi2

Ky fund është kthyer në një virus për të gjitha femrat që ndjekin modën. Shihni fotografinë bashkangjitur dhe jepni një opinion. A e keni parë këtë fund të bardhë me një dizajn lulesh në qendër? Apo mos jeni duke parë mankthin e jetës suaj pasi këtë po e shihni kudo?

Ky imazh ështa kapur nga një njeri i zakonshëm dhe është postuar nën titullin” Unë me të vërtetë mund të zgjidhja një vend më të përshatshëm për të vendosur trëndafilin mbi atë fund” .

Fotoja të tregon shumë, më saktë fundi të cilin mund ta gjeni në dyqanet online. Ajo është përhapur dhe komentohet se të gjithë mund ta dallojnë dhe etiketojnë si “periudhën e gjakut”. Duket sikur femrat kanë harruar të vendosin tamponin në mëngjes para se të dilnin nga shtëpia, dhe kanë dalë rrëmbimthi në rrugë. “Thjesht të jep imazhin e një shpërthimi menstrual.” janë shprehur njerëzit.

Shumica e lexuesve kanë rënë dakort me këtë fakt. Fundi vetë është i bukur por ngërçi qëndron në momentin që fillon të ecësh pasi lulet lëvizin në një pozicion të keq. Mos ndoshta do të ishte më mirë që lulja të ishte më sipër ose më poshtë  pozicionit aktual? Ndoshta duhet ta gjykoni dhe ju.

Etiketimet
Shperndaje