Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Frazat që ofendojnë vajzat beqare. Mos i përdorni djema!

Frazat që ofendojnë vajzat beqare. Mos i përdorni djema!
November 30
18:46 2016

Vajzat beqare marrin shumë komplimente, por ndonjëherë ato ndihen të lodhura nga to.

E njëjta gjë ndodh edhe me frazat që mund të dëgjojnë zakonisht. Duke dëgjuar të njëjtën gjë shpeshherë nuk është aspak gjë e mirë. Gjithashtu, në takimet e para apo flirtime meshkujt përdorin të njëjtat fraza. Nga përdorimi i tyre vajzat ofendohen së tepërmi.

Më poshtë do të gjeni disa prej komplimenteve dhe frazave që vajzat nuk duan t’i dëgjojnë më.

  • Ti përcjell vetëm pozitivitet.
  • Të duhet shumë forcë për ta përballuar jetën e vetme.
  • Ke shumë kohë të lirë për veten.
  • Sa mirë që nuk i merr gjërat me ngut.
  • Të kam shumë qejf që je kaq e lumtur beqare./Blitz.al/
Shperndaje