Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fotot që njerëzit me “mendje të keqe” i shohin në tjetër mënyrë

Fotot që njerëzit me “mendje të keqe” i shohin në tjetër mënyrë
October 10
17:57 2016

Disa objekte ose momente që janë kapur në foto mund të japin një tjetër mesazh. Pavarësisht kuptimit të tyre real, njerëzit shohin atë që duan vetë.

E sigurt që mendjet e këqija do të mendonin për diçka tjetër sapo të shihnin fotot më poshtë.

1

3

5

6

12

13

14

10 9 8 7 4

Komento
Shperndaje