Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fotot më të çuditshme që ka fiksuar kamera e një supermarketi

May 07
18:05 2016

 

Të ndeshesh me njerëz me pamje të çuditshme tashmë është një gjë shumë e zakonshme. Me ata mund të përballesh kudo: në rrugë, në supermarket, në club-e , në plazh, madje edhe në institucione. Dikush ka një prerje flokësh të çuditshme, një tjetër ndoshta ka ngatërruar bluzën apo pantallonat me ato të së dashurës së tij, të tjerë preferojnë të eksperimentojnë me ngjyrat për të rënë në sy. Nuk besojmë se ndonjëri prej jush nuk e  ka hasur një tip të tillë. Edhe nëse ka përjashtime ju ftojmë të shfletoni galerinë dhe të shihni se çfarë ka fiksuar kamera e një supermarketi  të linjës “Walmart” në SHBA.

Etiketimet
Shperndaje