Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fotot më të bukura në botë të realizuara pa photoshop

Fotot më të bukura në botë të realizuara pa photoshop
June 29
23:12 2016

Natyra dhe njerëzimi janë dy artistë të mëdhenj dhe kur ata bashkojnë forcat mund të prodhojnë kryevepra të mahnitshme. Edhe pse photoshop-i mbizotëron në çdo foto, disa foto pa photoshop janë vërtet më të bukurat. Foto që mund të shkrepen vetëm një herë. Shfletoni galerinë për të parë disa prej fotove më të bukura në të gjithë botën.

Etiketimet
Shperndaje