Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Veprimet që çdo grua shtatzënë i ka bërë gjatë pritjes së ëmbël

June 29
19:55 2016

Shtatzënia është një periudhë në jetën e femrës që fillimisht nis me lajmin e mirë se së shpejti do të bëhesh nënë e vijon me 9 muaj në të cilët të duhet të kalosh shumë peripeci.

Gjatë kësaj periudhe jo vetëm trupi por edhe ana emocionale pëson ndryshime. Filloni të hani, të thoni dhe bëni gjëra që më parë as nuk i kishit imagjinuar se mund t’i bënit ju. Shfletoni galerinë dhe shihni se në çfarë situatash vihet një grua shtatzënë gjatë 9 muajve të pritjes së ëmbël.

Shperndaje