Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Foto të thjeshta, por të shkrepura në momentin e duhur

August 03
15:59 2016

Ndonjëherë ndihemi sikur jemi duke e jetuar jetën tonë shumë shpejt, pa i vënë re gjërat më  të thjeshta që ndodhin rreth e rrotull. Jeta e përditshme është e mbushur me surpriza dhe gjëra interesante edhe në një ditë të qetë kur nuk jemi duke bërë diçka të veçantë. Jeni ju ata që duhet të fokusoheni për të hedhur një sy përreth jush.  Një reflektim i diellit, dy maçokë të vegjël që ledhatohen aty pranë, një bretkosë që hidhet në një pellg apo dhe një perëndim i bukur mund të jenë të veçantë. Jeni ju ata që duhet të kapni momentin e duhur. Shfletoni galerinë dhe shihni disa nga momentet më speciale që ndodhin në përditshmëri, që ndoshta i keni humbur, por kur t’i shihni do të kuptoni se me të vërtetë ju bëjnë të buzëqeshni./Blitz.al/

Shperndaje