Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Foto të shkrepura në momentin e duhur…

Foto të shkrepura në momentin e duhur…
October 14
17:05 2016

Fotografia është një art, pasion e të gjithëve na pëlqen që në to të dalim sa më bukur, apo të realizojmë fotografinë më të mirë të mundshme.

Për shumë fotografë, si model shërben vetë natyra e shumë prej tyre përpiqen për të shkrepur momentin ideal.  Gjithçka varet nga mënyra e studimit dhe e gjitha është çështje vëzhgimi për të kapur panoramën që duam. Shihni në vijim disa fotografi të shkrepura pikërisht në momentin e duhur./Blitz.al/

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Shperndaje