Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Foto “të çuditshme” familjare

June 28
19:47 2016

 Çdo familje ka shumë kujtime prej udhëtimeve. Kur hapni arkivat dhe shikoni fotot e vjetra shikoni disa foto epike që do t’ju bëjnë të qeshni. Fotot familjare janë gjithmonë argëtuese, sepse zakonisht do të dalë diçka që nuk shkon. Shfletoni galerinë dhe kthehuni pas në kujtimet tuaja. Është e sigurt që edhe ju dikur e keni bërë një foto të tillë gjatë pushimeve familjare.

Etiketimet
Shperndaje