Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Tatuazhet më të çmendura dhe qesharake që janë bërë ndonjëherë

May 20
16:14 2016

 

 

Tatuazhet janë trend tashmë prej vitesh dhe pothuajse çdo i ri ka të paktën një në trup. Disa zgjedhin të mbajnë si shenjë të përhershme në trup një tatuazh me një domethënie, si një datë apo një emër, të tjerë preferojnë tribalet. Por të veçantat bien gjithnjë në sy. Jo domosdoshmërisht tatuazhi duhet të tregojë diçka të bukur. Shfletoni galerinë dhe shihni 20 tatuazhet më të çmendura dhe qesharake që janë bërë ndonjëherë nga njerëz të zakonshëm.

Etiketimet
Shperndaje