Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Situatat e sikletshme dhe komike, që mund ti krijojnë vetëm baballarët me fëmijët e tyre

(Foto) Situatat e sikletshme dhe komike, që mund ti krijojnë vetëm baballarët me fëmijët e tyre
October 09
21:51 2018

Të kujdeset babai për fëmijët jo gjithmonë është një zgjedhje e mirë. Megjithese shumë baballarë janë të kujdesshëm, disa të tjerë kërkojnë të ndajnë hapësirën me fëmijët e tyre.

Në rrjetet sociale shohim shumë foto gazmore, të cilat janë shkrepur gjatë momenteve të qëndrimit të fëmijëve me baballarët. Kjo nuk do të thotë se nuk dinë të kujdesen thjesht përpiqen të krijojnë situata për të cilat nënat do të alarmoheshin dhe nuk do tu dukeshin aspak normale, por për ata është diçka normale ndryshe nga to dhe nuk shohin asnjë problem.

Më poshtë mund të shihni disa prej këtyre fotove:

 

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje