Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Si i ati dhe i biri!

(Foto) Si i ati dhe i biri!
August 06
17:16 2016

...

Picture 1 of 20

Marrëdhënia mes babait dhe djalit është një nga më të bukurat dhe të veçantat.

Që në vitet e para të jetës, fëmijët përpiqen shpesh që të imitojnë veprime dhe sjellje të prindërve të tyre. Mund të jetë mënyra e të veshurit, mënyra e qëndrimit, sjellja apo edhe një veprim i momentit. Shfletoni galerinë dhe shihni disa foto kur merr kuptim shprehja “Bëmë baba të të ngjaj”./Blitz.al/

Komento
Shperndaje