Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Si duken fotografitë para dhe pas “photoshop”-it

(Foto) Si duken fotografitë para dhe pas “photoshop”-it
November 16
13:26 2016

Të gjithëve na pëlqen të shkrepim fotografi gjatë pushimeve apo në momente të ndryshme të ditës.

Megjithatë, ka gjithmonë një detaj që nuk na pëlqen dhe këtu shumë zgjedhin të përdorin “photoshop”-in. Pak njerëz e dinë se sa mund t’i transformojë ky program fotot. Ndiqni në vijim një kolazh të disa fotografive para dhe pas ndërhyrjes në to me “photoshop”./Blitz.al/

collage1 collage2 collage3 collage4 collage5 collage6 collage7 collage8 collage9 collage10 collage11 collage12 collage13 collage14 collage15

Komento
Shperndaje