Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Raste kur shpërqendrimi të çon në dështim

September 05
19:51 2016

Ndonjëherë ajo që mendohej se do të ishte një kryevepër rezulton në një dështim. Një shpërqendrim i momentit mund t’i bëjë gjërat të shkojnë me të vërtetë keq, aq sa mund të jetë shumë vonë për t’i rregulluar. Dikush që ka harruar të pijë kafen në mëngjes mund të jetë duke bërë punën e gabuar, të parkojë makinën gabim apo të shtrojë pllakat në këndin e gabuar. Me siguri shumë prej tyre në fund të ditës do të kenë humbur punën. Shfletoni galerinë dhe shihni disa nga këto raste që kanë rezultuar një dështim./Blitz.al/

Shperndaje