Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Nuk keni parë kurrë vetulla kaq të shëmtuara!

April 01
20:34 2016

1

1
Picture 1 of 15

Nuk dimë kë të zgjedhim, një gisht, një lule apo diçka që ngjan me një spermatozoid?

 

Kohët e fundit ka dalë shumë moda e vetullave tatuazh, qoftë për femrat me vetulla të dendura, qoftë për ato që kanë shumë pak.

Duke qenë se për femrat ka shumë rëndësi të ndihesh dhe të jesh e bukur, vetullat janë një detaj që bie tepër në sy.  Dikush i do më të plota, dikush i hollon në ekzagjerim, dikush tjetër zgjedh t’i harkojë në mënyra të çuditshme. Mendoni se keni parë shumë modele dhe referues negativë sa nuk jua mbushim dot mendjen? Ju ftojmë të ndiqni galerinë, pasi nuk besojmë të keni parë kurrë vetulla kaq të shëmtuara:

 

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje