Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Momente interesante nga fëmijë interesantë

April 19
11:43 2016

Arsyeja kryesore se pse fëmijët janë tepër të këndshëm është sepse ata janë spontanë dhe origjinalë në të njëjtën kohë. Shpesh veprimet e tyre, që vijnë si rezultat i imagjinatës fëmijërore, kthehen në situata komike për të gjithë familjen. Për fat, disa prej këtyre momenteve janë kapur nga aparatet fotografike dhe do të mbetën gjithnjë si dëshmi e kreativitetit të këtyre fëmijëve të vegjël, por shumë interesantë. Ndiqni galerinë dhe argëtohuni edhe ju!

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje