Blitz

 Breaking News

(Foto) Ky është aksesori që çdokush duhet ta ketë këtë fundvit

(Foto) Ky është aksesori që çdokush duhet ta ketë këtë fundvit
November 19
12:01 2016

Padyshim që me ndërrimin e stinëve ndryshojnë edhe trendet e modës. Duhet të dini se këtë fundvit janë në modë unazat më të çuditshme që mund të keni parë ndonjëherë.

Bëhet fjalë për një unazë me kokën e një “Barbie”, që është vlerësuar si një ndër aksesorët që duhet ta keni në sirtarin tuaj. Në kuadër të festave të fundvitit, kjo unazë është shumë lehtë e kombinueshme dhe do të kompletojë look-un tuaj të Krishtlindjes. Disa krijues kanë menduar një mënyrë se si të vënë në funksion të gjitha kukullat e prishura të fëmijëve duke i kthyer ato në unaza. Ju mund t’i mbani ato në cilin gisht të dëshironi.

Kush nuk do të donte një unazë me fytyrën e një bukurosheje me sy të kaltër?!/Blitz.al/

The new big trend is wearing Barbie's decapitated head on your fingers Credit: Etsy

q2 q1

 

Share