Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Ky baba i kthen vizatimet e të birit në diçka me të vërtetë mbresëlënëse

(Foto) Ky baba i kthen vizatimet e të birit në diçka me të vërtetë mbresëlënëse
October 31
14:48 2016

Ky baba i ka kthyer vizatimet e djalit të tij në diçka me të vërtetë për të qeshur. Një nga gjërat që fëmijët pëlqejnë më shumë kur janë të vegjël është vizatimi dhe të rriturit i admirojnë krijimet e vogëlushëve. Babai i një djaloshi 6-vjeçar i ka postuar këto vizatime në Instagram dhe me ndihmën e photoshop-it i ka rikrijuar duke tentuar të duken sa më natyrale. Shihni në vijim artin e vogëlushit dhe se si do të ishin në realitet vizatimet e tij./Blitz.al/

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Komento
Shperndaje