Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Kjo dorë e çuditshme pushtoi internetin

(Foto) Kjo dorë e çuditshme pushtoi internetin
November 06
19:20 2016

Një vajzë ka postuar në Twitter dorën e saj dhe shkruan: “Sapo mbarova thonjtë”. Deri nuk ka asgjë të pazakontë, por ajo që habiti ishte se vajza kishte vetëm 4 gishta.

Shumë njerëz u bënë kuriozë se si e kishte fshehur vajza gishtin tregues dhe në qoftë se e kishte një të tillë. Për shumë persona kjo ishte më e vështirë se një problemë matematike dhe e shpërndanë foton në rrjetet  e tyre sociale për të zbuluar këtë “enigmë”.

Pas shumë postimeve, vajza tregoi nëpërmjet një tjetër postimi në Twitter mënyrën si e kishte realizuar këtë foto dhe shkroi se ishte duke bërë shaka./Blitz.al/

njj

Komento
Shperndaje